Cemile & Can

31 Mayıs 2014 Cumartesi

Sirel Hanım Günaydın,

31 Mayıs’ta Urza’daki düğünümüzden sonra yaklaşık 1 aylık balayına gittik, aklımızda hep döndüğümüzde size yazmak vardı ancak 1 aylık aradan sonra işlere öyle bir gömüldük ki ancak şimdi yazabiliyorum.

Her şey için size teşekkür etmek istiyoruz. Çok eğlendik, çok memnun kaldık. O karambolde ne içkilerden doğru dürüst içebildik ne de yemek ama kiminle konuşsak içkiler (özellikle açık yeşil olan kokteyl, artık neyse o  ) efsane olmuştu ve yemeklerin şahane olduğunu söylediler. İlyas Bey muhteşemdi! Herkese O’nu anlatıyoruz, bize çok destek oldu, elimiz ayağımızdı! Çok beyefendi, çok güler yüzlü. Bizce O’nu sakın bırakmayın!:)  Keza İlker Bey de şahane, çok tatlı, müzikler tam istediğimiz gibiydi!

Sizinle ilk görüşmeye geldiğimizde, “Bize düğününü emanet eden kişiler sonra her organizasyon için bizimle olmak istiyorlar, düğünlerini yaptık çocuklarının da doğum günlerini yapıyoruz..” demiştiniz, biz de hımmm hadi bakalım! DemiştikJ ama şimdi neden öyle söylediğinizi çok iyi anlıyoruz, düğünün hemen ertesi günü bile bu cümleyi konuştuk, herkese sizi tavsiye ediyoruz. Hatta en son üniversiteden bir arkadaşıma söylemiştim Renin, sanırım geçen hafta Eylül’deki düğünleri için Urza’yı ziyaret edip İlyas Bey’den bilgi almışlar. Her şeylerini gözü kara size emanet edebileceklerini belirttik ve bunu yine herkese söylemeye de devam edeceğiz!

Tüm Urza ekibine gerçekten teşekkür ederiz, şahanesiniz! Ben şahsen bundan sonraki tüm partiler, tüm organizasyonları sizinle Urza’da yapmak istiyorum 

Görüşmek üzere, şimdiden tüm ekibe mutlu bayramlar, şeker gibi geçsin tatilleriniz!

Cemile & Can