Özge İpek

21 Haziran 2013 Cuma

Burçin Hanım merhabalar,

Ben Özge İpek 21 Haziranda düğünümüz vardı Urza`da..

Size acayip kocaman teşekkürlerimi iletmek istedim :) Süper bir düğün oldu.. Herkesin söylediği tek şey `` hayatımda gördüğüm en güzel düğün`` oldu. Çok eğlendik.. Direnişimiz bile oldu :)

Sirel hanım bir enerji oluşturmuş ve o enerjinin içine çok doğru insanları alarak fırtınalar kopartıyor.. Kendisinin mail adresi yok iletirseniz sevinirim :)

İlyas : Öncelikle karakter olarak acayip iyi birisi.. sürekli yanımızdaydı.çok doğru yönlendirdi bizi.. Dinlenmem gerektiğinde bile söyledi.. baba gibi :) gelin damadın eli kolu ayağı :) düğün sonunda kocaman sarıldım ona.. Çok selamlar sevgiler. Ona orada süper bir düğün yapın hak ediyor :)
ilker : ona söyleyecek bir şey bulamıyorum :) Ben sürekli boşluğa bakıp dans ettim. Pistten hiç inmedim :) İlker bir ara yanımıza geldi dans etti bizimle gitti.. O  bile dayanamadı kendi çaldıklarına :) Şahanesin İlker!!  Herkesin enerjisi çok yüksekti. .Asla düşmedi :) hepimize 3-4 kilo verdirdi :)
Yaşlı genç demeden ( abartmıyorum Sinan ın 92 yaşındaki dedesi bile pistteydi )  çılgınlar gibi dans ettik. İşinde çok iyi..

Yemekler de servisler de mükemmeldi .Ercan bey e de çok selamlar.. Orada gördüğüm her soruma kibarca cevap veren her durumumda kibarca yanımda olan herkese sonsuz teşekkürler.

Ve Burçin hanımcım.. ilk görüşmedeki güzel enerjinizle, harika bir düğüne vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler. İnsan çok tedirgin bir dönem yaşıyor evlilik sürecinde. maddi manevi yorgun bir dönem yaşıyorsunuz. karşılığını alamamak çok üzücü olsa gerek.
Ve biz değdiğini düşünüyoruz :) Tekrar tekrar çok teşekkürler.. Minik köpeğinizi de öpüyorum :)

Urza ( anlamına baktım :) )..Düğün organizasyonları için bir `` urza `` mekan :) Bütün bekar arkadaşlarım oradaydı çok şükür :)

Sevgiler Selamlar herkese..